جمعه 4 فروردين 1396   22:33:34
پيام تبريك رييس دانشگاه به مناسبت فرارسيدن سال نو
يا مقلب‌القلوب و الابصار يا مدبرالليل و النهار يا محول الحول والاحوال حول حالنا الي احسن‌الحال.
بهار گل‌افشان به همراه خود طراوت، نشاط و شادماني را هديه مي‌آورد و زمزمه‌هاي ناب زندگي، راز خلقت، شكوه طبيعت، پالايش روان و خودانديشي در بهار تجلي مي‌يابد. نوروز باستاني كهن‌ترين جشن گيتي و رشته پيوند نسل‌هاي گذشته و حال است كه با آموزه‌هاي اسلامي تحكيم يافته و همواره بازگشت به زيبايي و خوبي را براي اقوام و فرهنگ‌هاي مختلف اين مرز و بوم به ارمغان آورده است.
پروردگار عالم را سپاسگزارم كه در سايه توجهات ركن عالم هستي حضرت بقية‌الله‌الاعظم ارواحنا فداه و پيروي از رهنمودهاي حكيمانه رهبر معظم انقلاب حضرت آيت‌الله خامنه‌اي (مد‌ظله‌العالي)، دانشگاه رازي در سال 95 عليرغم فراز و نشيب‌ها، در چارچوب شعار سال (اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل) به موفقيت‌هاي چشمگيري دست يافت و در راه اعتلاي علمي و فرهنگي، رشد و بالندگي تحقيقات و فناوري و ارتقاء خدمت‌رساني به آحاد جامعه گام‌هاي بلندي برداشت. ازجمله اين موفقيت‌ها مي‌توان به افتتاح ساختمان دانشكده هنر و معماري، افتتاح ساختمان دانشكده نفت و پتروشيمي و تداوم فعاليتهاي عمراني قريب به 50 هزار متر مربع ساير فضاهاي آموزشي، كمك‌آموزشي، رفاهي و ورزشي در حال ساخت، پيشرفت 90درصدي بعضي از پروژه‌هاي در حال ساخت، راه‌اندازي رشته‌هاي جديد، موفقيت در حوزه‌هاي همكاري‌هاي فراملي و دريافت لوح تقدير در اين حوزه از مقام عالي وزارت، توسعه زيرساخت‌هاي فناوري اطلاعات، استفاده بيشتر از فناوري‌هاي نوين و سيستم اتوماسيون، حركت به سمت هدفمندسازي پژوهش و تحقيقات، ايجاد ارتباط با دستگاه‌هاي اجرايي استان و توجه به ارتقاء كاركنان غيرهيات علمي اشاره نمود.
در راستاي سياست‌هاي دولت تدبير و اميد بر خود لازم مي‌دانم چند نكته مهم را به دانشگاهيان عزيز يادآور شوم :
از اساتيد و پژوهشگران محترم انتظار مي‌رود كما في‌السابق با تكيه بر ايمان و توان علمي خويش به فرايند توسعه منطقه و كشور شتاب بيشتري ببخشند. از دانشجويان عزيز تقاضا دارم در برنامه‌هاي دانشگاه مشاركت جدي‌تري داشته باشند و با پايبندي به اصول ديني و مذهبي خويش، الگويي بهره‌ور در عرصه توسعه استان ارائه نمايند. از كاركنان شريف و زحمت‌كش انتظار مي‌رود همانند گذشته با بهره‌گيري از توانمندي‌هاي شايسته و تجارب ارزشمندشان در پيشبرد اهداف دانشگاه اهتمام جدي‌تري داشته باشند.
در پايان ضمن تقدير از زحمات همه اعضاي محترم هيات علمي، غير هيات علمي و دانشجويان گرامي دانشگاه، فرارسيدن سال نو را شادباش مي­گويم و از درگاه پروردگار بي‌همتا، سالي سرشار از معنويت، شادكامي و تندرستي را براي يكايك عزيزان آرزومندم.
 
محمدابراهيم اعلمي آل آقا
رييس دانشگاه
بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |

Powered By Sigma ITID.
Guest (RaziGuest)